• O marce

Pretoria - Twoja biżuteria srebrna

Są miejsca na świecie, które kojarzą się z rozmaitymi cechami. Może być to piękno, tajemniczość, a także doskonałość. Ta ostatnia na stałe przypisana jest Pretorii, wyjątkowemu miastu, które położone jest na terenie RPA. To właśnie ono stało się inspiracją dla naszej firmy. Motto Pretorii brzmi: Præstantia Prævaleat Prætoria (pol. Niech Pretoria będzie wybitna w doskonałości). Podobnie jak to niezwykłe miasto, my również pragniemy osiągnąć perfekcję. W naszej pracy nie ma miejsca na kompromisy i przeciętność. Tylko najwyższa jakość obsługi i oferowanych produktów są w stanie spełnić nasze oczekiwania. Pragniemy zaoferować Państwu wszystko to, co najlepsze.


Pretoria jest administracyjną stolicą kraju, który posiada największe zasoby złota, diamentów oraz wielu drogocennych kamieni m.in. szmaragdów i szafirów. W RPA panuje niezwykłe umiłowanie piękna. Najlepszym tego przykładem jest Krugerrand, czyli złota moneta bulionowa, która poza tym że posiada wartość kolekcjonerską, jest przede wszystkim wykorzystywana na terenie RPA jako środek płatniczy. Choć nasza biżuteria powstaje z innych materiałów, to wspólnym mianownikiem jest niezwykłe zamiłowanie do szczegółów. Dzięki temu powstają niepowtarzalne wzory, które zachwycają maestrią wykonania.


W naszej ofercie króluje biżuteria wykonana z najlepszej próby srebra 925. Metal pełni dwojaką funkcję. Sam w sobie stanowi niezwykłą ozdobę, a jednocześnie jest perfekcyjnym tłem dla starannie wyselekcjonowanych kamieni. W naszej kolekcji znalazły się kamienie doskonale oddające piękno wszystkich odcieni morza i piaszczystych wybrzeży. Do wyboru jest m.in. perły, turkus, malachit oraz bursztyn. Aurą tajemnicy urzekają noc Kairu oraz piasek pustyni. Część modeli swoją estetyką nawiązuje do stylu antycznego, inne są luźną interpretacją na temat stylu retro. Za to wszystkie egzemplarze łączy niezwykła precyzja wykonania oraz wyjątkowa uroda. 

Masz pytania? Zadzwoń: 604444676