• Kategorie
  • Wisiorek srebrny zawieszka z turkusem Winogrona

Symbol: 13022701902
Zapakuj na prezent
99.90
89.91 bazowa cena produktu (bez uwzględnienia parametrów) z kodem WALENTY
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
99.9
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.9
Odbiór w Punkcie 11.9
Orlen Paczka 13.9
Paczkomaty InPost 15.9
Pocztex Kurier24 16.9
Kurier Inpost 17.9
Kurier Inpost(pobranie) 19.9
Kurier DPD (pobranie) 25
Przesyłka zagraniczna (crossborder shipping) 40
Dostępność Ostatnia sztuka! Zamów teraz – wysyłka w 1 dzień!
Zostaw telefon

WISIOREK SREBRNY Z TURKUSEM "WINOGRONA''

Modny wisiorek w stylu retro, wykonany z oksydowanego srebra próby 925, wysadzany turkusem.

Winogrona już przez starożytnych Greków były uważane za symbol bogactwa i obfitości. Te niezwykłe rośliny służyły do wyrobu wina, a ponadto stanowiły ozdobę. Nic dziwnego, że motyw winorośli wciąż chętnie wykorzystywany jest m.in. w jubilerstwie. W naszej kolekcji to właśnie gałązki tej rośliny oplatają kamień, tworząc jedyne w swoim rodzaju dzieło. Z wielką precyzją oddano zarówno wygląd owoców, jak i listków. Duża w tym zasługa oksydowanego srebra, które nadaje całości niezwykłej głębi, a ponadto chroni metal przed działaniem korozji. Strojny ornament znakomicie podkreśla urodę kamienia.
  • Próba srebra: 925
  • Wykończenie: Oksydowane, Polerowane
  • Długość - 29 mm
  • Szerokość (cm): 1.1
  • Wymiary kamienia (mm): 10 x 6
  • Waga - 1,52 g (+/- 0,1 g)
  • Kamień: Turkus

Towar wyprodukowany w Polsce, przez polskiego producenta, z polskich materiałów.

*oferowane przez nas produkty są cechowane zgodnie z Ustawą Prawo Probiercze (Dz. U. nr 92 poz. 529 z 2011 r.)

Kamienie

W rzeczywistości turkus może nieznacznie różnić się odcieniem od przedstawionego na fotografii.  Przyczyną mogą być indywidualne ustawienia wyświetlania ekranu urządzenia końcowego. Wizualny odbiór kamienia zależy także od padającego nań światła. Układ żyłek turkusu oraz ich kształt, nasycenie i kierunek jest inny za każdym razem, gdyż są to cechy niepowtarzalne i czynią każdy egzemplarz wyjątkowym.  Kąt oraz intensywność światła padającego na kamienie podczas fotografowania, a także ustawienia ekranów urządzeń elektronicznych mogą mieć wpływ na wizualny efekt postrzegania odcieni turkusów, co należy wziąć pod uwagę. 

Opakowanie

Kupując wisiorek z turkusem w naszym sklepie internetowym w cenie otrzymujesz standardowe pudełeczko jubilerskie. Na wyjątkowe okazje polecamy usługę dodatkową "Zapakuj na prezent". Po wybraniu tej opcji Twoja biżuteria zostanie zapakowana w eleganckie, ozdobne pudełko wysokiej jakości. Do pudełeczka możemy dołączyć spersonalizowany liścik, który przekaże Twoje życzenia lub wyrazi uczucia. Tak zapakowany prezent na pewno sprawi wiele radości obdarowanemu. Jeżeli chcesz dołączyć do prezentu liścik w ramach usługi "Zapakuj na prezent", poinformuj nas o tym przy składaniu zamówienia lub w wiadomości mailowej podając jego treść.

 

Rodzaj:
Wyrób jubilerski, Retro
Materiał:
Srebro
Kamień:
Turkus
Cechy:
nie zawiera niklu, występuje w komplecie
Próba srebra:
925
Wykończenie:
Oksydowane, Polerowane
Płeć:
Produkt damski

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności

Ostrzeżenia:

Ryzyko zadławienia: Produkt zawiera małe elementy. Przechowywać poza zasięgiem niemowląt oraz dzieci poniżej 3 roku życia.

Przeznaczenie: Produkt jest biżuterią przeznaczoną wyłącznie do użytku zewnętrznego przez osoby dorosłe. Produkt nie jest zabawką.

Użytkowanie: Nie wkładać do ust, nie spożywać. Należy zdejmować biżuterię do snu, kąpieli oraz uprawiania sportu.

Dane producenta / podmiotu odpowiedzialnego:

Firma: Pretoria Norbert Paszkowski

Adres: Waleniowa 5/6 85-435 Bydgoszcz

Kontakt: sklep@twojesrebro.com

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Ostatnio oglądane produkty